Gizlilik İlkeleri

Site’nin kullanımı sırasında girdiğiniz veya herhangi bir şekilde sağladığınız, ad-soyad, posta adresi, e-posta adresi gibi bilgileriniz veya teslim yapılacak kişinin adresi, adı-soyadı gibi üçüncü kişi bilgileri, kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere saklanmaktadır. Site’nin kullanımı sırasında girdiğiniz her tür bilgiye sadece tarafınızca ulaşılabilmekte ve bu bilgiler tarafınızca değiştirilebilmektedir.

Kullanıcı, Site’nin kullanımı esnasında sağlamış olduğu ve Şengil Mühendislik nezdinde tutulan kişisel bilgilerinin (isim, soyadı, unvan, adres, telefon, faks, e- posta vb.), Şengil Mühendislik tarafından, hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla Kullanıcı ile irtibat kurulması, hizmet ve ürünlerin tanıtımı, yeni ürünler veya Kullanıcı’nın ilgisini çekebileceği düşünülen diğer bilgiler hakkında promosyon niteliğindeki e-postaların gönderilmesi amaçlarıyla kullanılabileceğine muvafakat eder.

Şengil Mühendislik, Kullanıcı’dan hiçbir şekilde, e-posta veya sms yoluyla kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini talep etmemekte olup, Kullanıcı, Şengil Mühendislik'den geldiği şeklinde yansıtılabilecek bu tür iletilere cevap vermemelidir.

İşbu Şartlar, Site’nin Kullanıcısı olduğunuz sürece geçerli olacaktır. Ancak, bu Şartlar’ın fikri mülkiyete ilişkin belirli hükümleri, gizliliğe ilişkin hükümleri Site’nin Kullanıcısı olmaktan çıkmanız durumunda dahi, Kullanıcı sıfatından bağımsız olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.

Kullanıcılar ile Site’ye giren, Site’yi kullanan kişi ve kuruluşar arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, Şengil Mühendislik'in elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez Mehkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyet Kanunları'na göre çözülecektir.

Site ile Site kapsamında sunulan hizmetler ve bilgilere ilişkin her tür şikâyet ve itirazlarınızı,veya aşağıdaki adrese iletebileceğinizi gibi, bilgi@kolivar.com’a ve 0850 532 99 47 numaralı telefon hattına bildirebilirsiniz. Site’de yer alan herhangi bir unsurun, İşbu Şartlar'ı ihlal ettiği kanaatinde iseniz, İşbu Şartlar’da belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “Kolivar.com'dan e-posta almak istemiyorsanız buraya tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

ŞENGİL MÜHENDİSLİK TİCARET A.Ş.
VİŞNEZADE MAH. PROF. DR. ALAEDDİN YAVAŞÇA SK. 6/15 BEŞİKTAŞ/ İSTANBUL
Tel: 0850 532 99 47
Fax: 0212 227 37 24